Söylentiye Göre Diablo II Remaster Geliyor, Hem de Bu Sene

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Söylentiye Göre Diablo II Remaster Geliyor, Hem de Bu Sene

Blizzard’ın izometrik bakış açılı, Hack and Slash rol yapma popüler oyun serisi Diablo’nun belki de en sevilen oyunudur Diablo II. Ve şimdi söylentiye göre Blizzard Diablo II Remaster geliştiriyor, hem de bu yıl içinde çıkış yapacak.

Söylentinin kaynağı daha önce Diablo 4, Shadowlands ve Overwatch 2’yi daha resmi açıklamalar yapılmadan önce ortaya çıkaran Fransız oyun sitesi Actugaming.

Actugaming yayınladığı söylentilere göre Bilizzard oyunun üzerinde çalışan ekibi daha önce de Destiny 2’nin ve Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC portunu yapan Vicarious Visions. Ayrıca yine bu söylentide belirtilenlere göre oyunun ismi de Diablo II Resurrected olacak.

Blizzard’ın BlizzCon’da da açıkladığı gibi şuan Diablo serisinde sadece Diablo IV ve mobil platform için hazırladığı Diablo Immortal üzerinde çalıştığını biliyoruz. Gerçi bu oyunların da net çıkış tarihleri henüz belli değil.

Bakalım Diablo II Remaster söylentisi doğru çıkacak mı? Umarız çıkar çünkü serinin en sevilen oyununu cilalanmış grafikler ile oynamak çok zevkli olacaktır.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir