Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Warhammer 40,000: Space Marine 2 için sonunda çıkış tarihi duyuruldu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley sunumuyla gerçekleşen The Game Awards 2023 her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri sahiplerine dağıttı. Oyun sektörünün en prestijli etkinliği, 32 kategoride ödüller dağıttığı geceyi bolca duyuru ile süslemeyi de ihmal etmedi.

Warhammer serisinin köklü oyunlarından birisi olan ve içerdiği yoğun aksiyon ile seriyi devam ettiren Space Marine 2, hatırlayacağınız üzere yayıncının son raporlarında belirsiz ileri bir tarihe ertelenmişti.

Nitekim, bugünkü etkinlikle beraber Saber Interactive ve Focus Entertainment Space Marine 2’nin çıkış tarihini duyurdu.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 ne zaman çıkış yapacak?

PS5, Xbox Series ve PC için 9 Eylül 2024 tarihinde çıkacak olan Space Marines 2, Lieutenant Titus’un çeşitli uzay sistemlerinde dolaşarak Tyranid’leri ve Imperium of Man’in diğer sadık hayranlarını elimine etmesini konu alacak.

İlk oyunda keyifli bir deneyim sunan hack-and-slash türünün ve üçüncü şahıs kameraya sahip tempolu aksiyonun yanı sıra parrying ve güçlü saldırılarla misilleme yapmak gibi yeni mekanikler de bu yapımda bulunacak. Silahlarla Chainsword’u kullanmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı!

Etkinlikten önce yayınlanan oynanış videoları ise Avarax gezegeninde kanlı çatışmaları ve Titus, Chairon ve Gadriel’in Tyranid’lere karşı acımasızlıklarını sunuyordu.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir