Spider-Man 2 Diğer Oyunlarından Daha “Karanlık” Olacak

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Marvel hem oyun hem de dizi/film sektöründe oldukça emin adımlar atmaya devam ediyor. Bu ve gelecek sene çıkış yapacak, farklı stüdyoların geliştirdiği Marvel oyunlarının hepsinin büyük bütçeli yapımlar olması bunu tekrardan doğruluyor.

Bu yapımlardan en çok öne çıkanı ise Spider-Man 2. 2023’de çıkış yapacak ama daha şimdiden hayranların oyuna beslediği sevgi ve heyecan duyguları bir hayli çok. Oyundan bir süre bilgi alamayacağımızı sansak da, Marvel bizi şaşırtarak oyundan biraz bilgi verdi.

Spider-Man 2

Spider-Man 2 Karanlık Temaya Sahip Olacak

Marvel Games’in Yaratıcı Başkan Yardımcısı Bill Rosemann yakın zamanda yayınlanan podcast‘de Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings, Hawkeye dizisi, Spider-Man 2 ve Wolverine hakkında konuştu.

“İlk Spider-Man oyunu Star Wars ise, Spider-Man 2 bizim İmparatorluğumuz gibidir, biraz daha karanlık oluyor.”

Bill Rosemann

Yaratıcı Başkan Yardımcısı, Marvel Games

Tabii ki, oyunda Venom’un ana kötü olduğunu da unutmamak lazım, zira Venom’un olduğu film ister istermez “karanlıklaşıyor”. Ek olarak, Rosemann, Wolverine fragmanında bir sürü Easter egg’lerin de olduğunu belirtti. Fragmana tekrardan göz atacak olursak, 2 Hulk göndermesi bulabiliriz. Belki de, Rosemann Hulk’un oyun’da gözükeceğine işaret ediyordu…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir