Spider-Man: No Way Home İkinci Fragman Yayınlandı!

Serqinhos
Serqinhos
2 Dk Okuma Süresi

Spider-Man: No Way Home İkinci resmi fragman tüm dünyada yayınlandı ve bu fragmanda daha önce gördüğümüz Doctor Octopus’un yanı sıra, Green Goblin, Electro, Sandman ve Lizard’ı da görebiliyoruz. Oyuncular bizlere çok yabancı değil açıkçası. Alfred Molina – Doctor Octopus, Jaime Foxx – Electro, Willem Dafoe – Green Goblin ve Thomas Haden Church – Sandman olarak tekrar karşımızda. Daha önce Jamie Foxx’un “eskiden olduğum gibi mavi olmayabilirim” demeçlerinin doğru olduğunu bu fragmanda görebiliyoruz.

Spider-Man: No Way Home İkinci Fragmanı

İlginçtir ki Doctor Octopus’un filmin bazı bölümlerinde iyi, bazı bölümlerinde kötü karakterli olduğunu görüyoruz. Spider-Man ile dövüştüğü aynı zamanda arkadaşça konuştuğu sahneler de yer alıyor ve daha sonra Spider-Man’i Octopus kıyafetleri giymiş biçimde görebiliyoruz.

Film 17 Aralık 2021’de sinemalarda yerini alacak ve bir önceki filmdeki oyuncuların yanı sıra Benedict Cumberbatch’i Doctor Strange olarak görüyor olacağız.

Marvel’ın alışılagelmiş sürprizlerle dolu filmleri arasına girmesi beklenen Spider-Man: No Way Home’dan beklentiler büyük. Hatta şimdiden yazılıp çizilmeye başlandı bile. Fragmanın bir sahnesinde Doctor ile Spider-Man’ın dövüştüğü ve en sonunda Octopus’un “You are not Peter Parker! (Sen Peter Parker değilsin!)” dediği sahne en ilginç anlardan birisidir muhtemelen. Bazı söylentiler o sahnede Tobey Maguire’in geri döneceğine yönelik. Hatta Tobey Maguire‘ın yanı sıra daha önce The Amazing Spider-Man (2012) filmiyle karşımıza çıkan Andrew Garfield‘ın da filmde yer alacağı söyleniyor; her ne kadar kendisi daha önce bu filmde kesinlikle yer almayacağını söylese de.

Bizler Marvel hayranı olarak 17 Aralık’ı bekliyor olacağız; beklentilerin üzerinde bir film olacağı düşünülen Spider-Man No Way Home bizlere neler verecek hep birlikte göreceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Futbol oyunları sever, YouTube içerikleri üretir...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir