Star Wars Jedi Survivor’ın Çıkış Tarihi Oynanış Fragmanıyla Duyuruldu, Ön Sipariş Fiyatları Belli Oldu

Star Wars Jedi Survivor ile ilgili bir oynanış fragmanının yanı sıra çıkış tarihi bilgisi gördük.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız yeni duyuruya ev sahipliği yapan The Game Awards, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 03.30’da başladı. Bir yandan oyunlar çeşitli kategorilerde ödüllerini bulurken bir yandan da yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü alevlendirmeye yetiyor.

Nitekim yakın zamanda duyurulan ve Fallen Order’un devamı niteliği taşıyan Star Wars Jedi Survivor için heyecan verici bir oynanış fragmanına ve yapımın çıkış tarihine tanıklık etmiş olduk.

Star Wars Jedi Survivor ne zaman çıkış yapacak?

Electronic Arts’ın sevilen Jedi oyunlarından biri olan ve hafif şekilde Soulslike türüne eğrilen Fallen Order’un ardından Survivor, oynanışa derinlik katacak ögelerle aynı yolda ilerlemeye devam ediyor.

TGA 2022 etkinliği esnasında aksiyon dolu bir oynanış fragmanını gördüğümüz yapım; daha geniş mekanlarla birlikte çeşitlendirilmiş düşman havuzu, ek Force kabiliyetleri ve yepyeni ışın kılıcı dövüş stilleri (aralarında Kylo Ren’in kullandığı savunma mekanizması da bulunan) içerecek.

İlk oyundan beş sene sonrasını konu alan yapım, biraz daha yaşlanmış olan Jedi şövalyesi olan Cal’ı ve güvenilir droidi BD-1’in Empire’a karşı olan savaşını devam ettirmesini konu alıyor.

Star Wars Jedi Survivor’ın erken sipariş dönemi açılmışken çıkış tarihi ise 17 Mart 2023 olarak açıklandı. Ayrıca oyunun Steam sayfasında ön sipariş fiyatları ise şöyle:

  • Standart versiyonu: 1199,99 TL
  • Deluxe Edition: 1599,99 TL
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir