Oyun Haberleri

Star Wars: KOTOR Fan Remake Unreal Engine 5 ile Muazzam Gözüküyor

Projeyi gösteren iki video yayınlandı.

Unreal Cinema bizlere daha iyi görüntü deneyimi sunabilmek amacıyla Unreal Engine 5’i göstermişti. Firma Unreal Engine 5’in sanal üretim özelliklerini kullandığı Star Wars: Knights of the Old Republic yapmaya çalışıyor. Mini seri olarak düşünülen proje henüz tamamlanmadı.

Projeyi gösteren iki video yayınlandı. Yayınlanan ilk video da oyunun açılış sinematik bölümünü görüyoruz. İkinci video da ise Dantooine’de yer alan Kadim Harabeleri görüyoruz. İzlediğimiz sinematikleri oluşturmak için Unreal Cinema, Megancans ve birkaç farklı özel varlık kullandı. Biz sonuçtan oldukça memnun kaldık. Grafiksel açıdan Star Wars oyunun HD Remastered versiyonun nasıl olacağını bizlere gösteriyor.

Star Wars: Knights of the Old Republic Konusu

Galaktik İmparatorluk’tan dört bin yıl önce ve yüzlerce Jedi Şövalyesi, acımasız Sith’e karşı savaşta düştü ve sen Jedi Düzeninin son umudusun. Cumhuriyeti kurtarma görevinde Gücün müthiş gücünde ustalaşabilir misin? Yoksa karanlık tarafın cazibesine mi düşeceksin? Kahraman ya da kötü adam, kurtarıcı ya da fatih… tek başına tüm galaksinin kaderini belirleyeceksin!

Kaynak
DSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu