Star Wars Outlaws Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Disney, Star Wars Outlaws'ın planlanan çıkış aralığını ağzından kaçırmış olabilir.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Star Wars Jedi serisiyle birlikte marka içerisinde daha büyük çaplı yapımları görmeye başladığımız bugünlerde ortada merak edilen bir de Outlaws bulunuyor. Massive Entertainment’ın geliştirdiği Star Wars Outlaws, geçtiğimiz etkinliklerde gösterildiği kadarıyla açık dünyada bir kaçakçılık deneyimi sunacak.

Ubisoft’un yayıncılığını üstlendiği yapımın çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi edinemesek de bazı kaynaklar bu yılı işaret ediyor olabilir. Kaynak da Disney Parks blogu…

Star Wars Outlaws hakkında söylenen çıkış zamanı

Disney Parks sitesinde yayınlanan “24 Oooh-Worthy Things at Disney Experiences in 2024” başlıklı yazının altında insanların Disney’den neler bekleyebileceği tartışılırken dikkatlerden Outlaws da kaçmadı. Kay Vess’in ana karakter olarak rol aldığı bu açık dünya türündeki yapım için sitede “bu yıl” çıkış yapacağı belirtiliyor.

Nix ile beraber galakside en büyük soygunlardan birini çevireceğimiz yapımda Jabba the Hutt gibi birçok gruptan iş alıp onlara ihanet edebileceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir