Starfield Görüntüleri Sızdırılmış Olabilir

Ersel İsmail İSLAM
Ersel İsmail İSLAM
1 Dk Okuma Süresi

Starfield Görüntüleri Sızdırılmış Olabilir

Starfield, şu anda Bethesda’nın The Elder Scrolls 6’dan önceliği ama 2018’deki E3’te gösterilen bir tanıtım dışında Bethesda’nın bilim kurgu RPG’sinin gerçekten neye benzediğini görememiştik. Şimdiyse Imgur adlı görüntü barındırma sitesinde Starfield’dan sızdırıldığı iddia edilen üçlü bir resim ortaya çıktı.

Starfield 1

Birisi uzay istasyonunun önünde duran bir astronotun oyun içi görüntüsü. Diğeri ilk ekran görüntüsünden bir UI (Kullanıcı Arayüzü) öğesinin yakın plan görüntüsü ve üçüncüsü yanık izleri, aşınma ve yıpranma olan bir uzay gemisi. UI oksijeni ve karbondioksiti ölçen bir sayaç içerir ve bu da bazı hayatta kalma unsurlarının olabileceğini düşündürür. Yer çekimi ölçüleri de var fakat ne yazık ki bence bunlar, bizi oyun için umutlandırabilecek kadar sağlam kanıtlar değiller.

rpg

Starfield 2

Beklediğimiz sağlam ve nispeten gerçekçi uzay cephesi havasına uyuyor ve kullanıcı arayüzündeki yazı tipi, Starfield web sitesindeki “tanıtımı izle” ve “kaydol” butonlarıyla eşleşiyor. Şu anda etrafta dolaşan söylentiler arasında olan, bu görüntülerin güncel değil de 2018 yılındaki bir Starfield yapısından geldiği. Yine de başlıkta belirttiğimiz gibi bunun bir dedikodu olduğu ve dedikoduların doğruluğundan da şüphe etmek gerektiğini hatırlatalım.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir