Stargate: Timekeepers PC İçin Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Hard West ve Phantom Doctrine adlı oyunlarıyla bilinen Polonyalı stüdyo CreativeForge Games, yeni oyunu Stargate: Timekeepers’ı duyurdu. Timekeepers, Stargate evreninde geçecek olan bir strateji oyunu olarak planlanıyor. PC için çıkış yapacak oyunun yayıncısı ise Slitherine olacak.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi oyun, bilim kurgu markası olan Stargate’in lisansına ve özellikle TV dizisine göre yaratılmış. Oyun, Antarktika Muharebesi denilen Stargate SG-1’in yedinci sezonunun sonundan itibaren kapsayacak.

Oyuncular, Eva McCain liderliğindeki yeni karakterlerden oluşan bir ekibe komuta edecekler. İlk görev, Anubis filosuna karşı bir çatışmada bilinen karakterleri desteklemek olacak. Bundan sonra ekip, onları birçok bilinmeyen yerlere götürecek bir maceraya atılacak. Oyun sırasında hem uzayda hem de zamanda yolculuk edebileceğiz. Oyuncular; diğerlerinin yanı sıra sivilleri Düzen Efendileri’nden kurtarmak ve insanlığın müttefiklerini desteklemek zorunda kalacak. 

Oyun mekanikleri hakkında pek bir bilgi olmasa da oyunun gerçek zamanlı oynanışı temel alınacağı söyleniyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir