PlayStation’a Gelecek 10 Oyunu Kapsayacak State of Play Etkinliği Bu Gece Düzenlenecek

PS5, PS4 ve PS VR2'ye gelecek 10 oyunu kapsayacak State of Play yayını, yaklaşık 20 dakika sürecek.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Sony, PlayStation oyun konsollarına gelecek oyunlar hakkında duyurular, haberler ve güncellemeler paylaştığı canlı yayın etkinliği State of Play‘in bu gece düzenleneceğini açıkladı.

14 Eylül TSİ 01:00‘da başlayacak yayın yaklaşık 20 dakika sürecek. Yayın sırasında PS5, PS4 ve PS VR2’ye gelecek 10 oyun için tanıtımlar, yeni güncellemeler ve yeni oynanış görüntüleri yer alacak.

State of Play Yayının İçeriği Ne Olacak? God of War Ragnarok, Spider-Man 2 ve Wolverine Oyunlarını Görebilecek miyiz?

PlayStation tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Japon ortaklarımızdan harika güncellemeler ve dünyanın her yerinden geliştiricilerden birkaç sürpriz daha alacağız”. Bu açıklamaya bakarak da etkinliğin 15 Eylül’de düzenlenecek Tokyo Games Show öncesi Japon oyunlarına odaklanan bir yayın olacağını söyleyebiliriz.

Öte yandan doğru çıkan sızıntıları ile ünlenen Tom Henderson da konu ile ilgili bazı iddialarda bulundu. Henderson Twitter üzerinden yayınladığı paylaşımında, God of War Ragnarök, Spider-Man 2 ve Wolverine gibi Batı tarafından geliştirilen oyunların muhtemelen bu yayın sırasında gösterilmeyeceğini, onun için PlayStation’ın başka bir State of Play sunumu planladığını söyledi.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir