Söylenti: State Of Play’de Gösterilecek Oyunlar Belli Oldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz hafta doğru çıkan sızıntıları ile ünlü olan AccountNGT‘nin ardından sektörün ünlü isimlerinden biri olan Tom Henderson’ın yaptığı State of Play hakkındaki açıklamalar, Sony’nin yeni PlayStation oyunlarını duyurduğu ve gösterdiği etkinliğin yakın zamanda düzenleceğine işaret ediyordu.

Şimdi de Tom Henderson, State of Play’de gösterilecek oyunlara dair yeni bir ipucu verdi. Henderson’a göre, gelecek hafta hem yarış severlerin heyecanla beklediği Gran Turismo 7, hem de Bethesda’nın muhtemel son PlayStation özel oyunu (konsol özel) Ghostwire: Tokyo‘dan yeni görüntüler gösterilecek.

Peki Ya Bu State Of Play Ne Zaman Düzenlecek?

Tom Henderson’ın paylaştığı bilgiler ve son çıkan söylentilere bakacak olursak, yeni PlayStation etkinliği gelecek hafta düzenlenecek. Daha net olursak, Sony’nin düzenlediği etkinlikleri baz alarak etkinliğin 27-28 Ocak, perşembe veya cuma günü düzenleneceği söylenebilir. Etkinlikte Gran Turismo 7, Ghostwire: Tokyo ve bunun yanı sıra birkaç indie oyun gösterilebilir.

Ghostwire: Tokyo’nun Çıkış Tarihi

Ek olarak, dün Ghostwire: Tokyo’nun çıkış tarihi (24 Mart) PlayStation Store’da listelendiği farkedilmiş ve bunun üzerine Henderson, oyun hakkında duyduklarını paylaşmıştı. Henderson, oyunun korku öğelerinin azaltıldığını, aksiyonun ise artırıldığını bildirdi. Yani artık oyun sunduğu aksiyonuna dayanıyor…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir