HaberPC

Steam Açık Dünya Oyunları İndirimleri Tarihleri Belli Oldu

Valve'nin dijital oyun mağazası Steam, Mayıs ayında açık dünya oyunlarında hem indirimlere hem de etkinliklere sahne olacak.

Valve,17-31 Mayıs tarihleri arasında açık dünya oyunlarında cazip indirimlerin bulunduğu bir kampanya başlatacağını açıkladı. Ancak bu kampanya sadece açık dünya oyunları ile sınırlı kalmayacak. Bu türün dışındaki oyunlar da indirime girecek.

The Witcher 3: Wild Hunt ,Fallout 4, The Elder Scrolls: Skyrim,Red Dead Redemption 2,Grand Theft Auto 5 gibi efsane oyunları bu indirim döneminde ucuza kapatıp keyfinize bakabilirsiniz. Bununla birlikte, Steam’de bazı indirimli oyunları satın almak isterseniz, şu anda mevcut olan özel tekliflerden birinden yararlanabilirsiniz; Dead by DaylightFootball Manager 2021Heavy RainSherlock Holmes: The Devil’s Daughter or Spyro Reignited Trilogy şu anda makul fiyatlardan indirimde.

Ayrıca bu indirim etkinliği sırasında geliştiriciler canlı yayınlarla etkinliğe katılabilecekler. İndirimler boyunca Canlı yayınların dışında farklı etkinlikler de oyuncuları bekliyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu