Steam Altın Hafta İndirimlerinin Tarihleri Ortaya Çıktı

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Steam’in bir sonraki indirimleri Altın Hafta’nın (Golden Week) tarihleri ortaya çıktı.

Altın hafta, Japonya’da 29 Nisan’da kutlanacak ve göründüğü kadarıyla da Steam, Japon yapımı oyunları kutlayarak bu yıl ki indirimleri başlatacak.

SteamDB verilerine göre, indirimler 6 Mayıs tarihine kadar sürecek. Steam bir önceki Altın Hafta indirimleri de bu tarihlerde yapmış ve etkinlikte Monster Hunter World, Dark Souls 3, Resident Evil 2 Remake, Dark Souls 2, Devil May Cry 5 gibi büyük Japon yapımı oyun markalarının da indirime girdiğini görmüştük.

Ama bu SteamDB tarafından gelen bilgi, Valve tarafından resmi bir açıklamayla onaylanmadı, bu yüzden de belirtilen liste ve tarihin kesin olduğunu söylemek zor. Ama SteamDB verilerinin şaştığını hiç görmedik. Aynı zamanda sayfaya biraz daha göz gezdirdiğimizde ise, Steam’in Mayıs ayı sonuna doğru bir hafta sonu ABD’denin anma günü dolayısıyla açık dünya indirimi düzenleyeceği gözüküyor.

SteamDB aynı zamanda 16-22 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan önceden duyurulmuş Steam Next Festivali de listelemekte. Daha önceden düzenlenen Steam Oyun Festivallerindeki gibi bu festivalde de çıkışı yaklaşan veya duyurulacak oyunları görebilecek ve demolarını deneyimleyebileceğiz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image