Steam Sonbahar İndirimleri Başladı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan yüksek kur sıkıntısı nedeniyle gerek oyun donanımlarında gerekse oyunlarda yüksek fiyatlar oyuncuların canını oldukça sıkmakta. Neyse ki Valve’in dijital oyun satış platformu Steam’de dönem dönem indirimler gerçekleştiriliyor. Zaten ülkelere özel bölgesel fiyatlandırma politikası uygulayan Steam’in bir de bu indirimleri sayesinde biz oyun severler de biraz olsun uygun fiyata oyun alabiliyoruz.

Steam Sonbahar İndirimleri Başladı

Steam’in geleneksel indirimlerinden bir tanesi olan Steam Sonbahar İndirimi kampanyası da bugün itibari ile başladı. 1 Aralık 2021 TSİ 21:00’a kadar sürecek kampanyada binlerce oyun farklı oranlarda indirime girdi. Dilerseniz Steam Sonbahar İndirimi sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Steam Oyun ödüllerinin kategorileri de açıklandı. Bu kategorilerde yer almasını istediğiniz oyunu dilerseniz seçebilirsiniz. Oyunlarınızı seçmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ödül kazanan oyunlar 3 Aralık TSİ 21:00’da Steam üzerinden duyurulacak.

Önümüzdeki günlerde güzel bir araştırma ile siz değerli okurlarımızın için bir liste hazırlamayı planlıyoruz. Maddi olarak geçirdiğimiz şu zor günlerde hangi oyun ne kadara inmiş ve alınır mı bir içerik oluşturalım istiyoruz. Bizi takipte kalın.

Son olarak bu indirimleri kaçırırsanız üzülmeyin. Steam’in geleneksel Kış indirimleri 22 Aralık – 5 Ocak 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image