Steam’den CS:GO Sayfası Silindi

Çağrı Ertürk
Çağrı Ertürk
1 Dk Okuma Süresi

Bu sabah Steam’in arka planında yaşanan bazı problemden ötürü sıkıntılar ortaya çıkmış gibi gözüküyor. Birçok Steam kullanıcısı tarafından keşfedilen bu sorunda bazı popüler oyunların mağaza sayfaları silindi. Özellikle de hemen herkesin dikkatini çeken Counter-Strike: Global Offensive oldu.

csgosteamdown

Oyun arama çubuğunda görünmeye devam etse de, CS: GO’nun Steam sayfası birkaç saatliğine kayboldu. Arka uç etkinliğini izleyen SteamDB sayfası, birinin sistemin içine girip tüm tanıtım ekran görüntülerini ve videolarını, Steam Başarılarını, mağaza açıklamasını ve daha sonra tüm listeyi kaldırdığını gösteriyor.

Başlangıçta pek çok oyuncu bunun Valve’ın CS: GO’nun Steam sayfasıda oyun logosunu ve modası geçmiş ekran görüntülerini değiştirerek yenileyeceğini düşündü. Ancak Valve sayfayı tüm ilgili bağlantılarla geri yükledi.

Sorunun sadece Valve’in oynaması ücretsiz nişancı oyunuyla sınırlı da kalmadı. Aynı durumun bir parçası olarak, birçok oyun ve DLC’lere ait olan başka mağaza sayfaları da kaldırıldı.

steamdbinfotalkesport

Buna neyin neden olabileceği veya basit bir hatadan daha fazlası olup olmadığı net değil. Ancak konu ile ilgili Valve’nin bir açıklama yapması bekleniyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image