Steelrising’in Yeni Oynanış Fragmanı Souls-like Kombat Sistemine Büyüteç Tutuyor

Steelrising'in yeni fragmanı; boss savaşları, kombat ve traversal hakkında bilgi veriyor.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi
Steelrising

Günümüze kadar oyun kültüründe yeni yeni yer alan ve zorluğuyla ön plana çıkan souls-like türü, şüphesiz yenilikçi kombat ve boss savaşları ile akıllarda yer etmiştir. Genellikle hikaye ise oynanış arkasına yedirilmiş bir yan elementten ibaret olur.

Nitekim Nacon’un önderliğinde Spiders’ın geliştirdiği ve ilgi çekici bir hikayeye sahip olan Steelrising için kombat ve traversal sistemini anlatan yeni bir fragman yayınlandı.

Steelrising’in yeni fragmanı ne içeriyor?

Souls türünün kombat stilini benimseyen souls-like aksiyon RPG Steelrising, Aegis isimli ana kahramanın Kral’ın mekanik ordusuna karşı olan savaşını anlatıyor. Aegis, çeşitli silahları kullanabilirken hasarı engelleyebilen ve ardından karşı saldırı gerçekleştiren parry özelliğine de sahip görünüyor.

Öte yandan sihirli zırh takımları, saat koruyucuları gibi düşmanlar ve uzuvları olan bir dolap olan bosslar da içeren steampunk temalı yapım, Titans isimli oynanış fragmanıyla dinamizm içeren savaşları da bünyesinde barındırıyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir