Street Fighter Part II Epic Crossover ile Brawhalla’da Dövüş Devam Ediyor

Hayranların favorisi olan bu ortak çalışma, savaşa katılan farklı Street Fighter karakterleriyle geri döndü.

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

Yaşamak bir savaştır, savaşmak da yaşamaktır! Ubisoft, Capcom ile iş birliği içinde, beş yeni karakter ve Street Fighter V’teki “Bustling Side Street”ten ilham alan yeni bir Street Brawl haritasıyla Street Fighter™’ın Brawlhalla dünyasına geri dönüşünü duyurdu.

Street Fighter Part II Epic Crossover etkinliği; Dhalsim, Sakura, Ken, M. Bison ve Luke’un daha önce oyuna eklenen Ryu, Chun-Li ve Akuma’ya katıldığı bir oyun içi aktivite başlatıyor. Yeni Crossover’lara ek olarak Street Brawl oyun modu, oyuncuların 2 boyutlu dövüş oyunu ayarında, ilk kimin düşeceğini gösteren Street Fighter stilinde sağlık çubuklarıyla savaşacakları Brawl of the Week olarak öne çıkacak.

BEŞ Yeni Street Fighter Epic Crossover Karakteri, Dövüşe Katılıyor!

·         Dhalsim – Rayman için Epic Crossover – Disiplinli ama sert olan Dhalsim, vücudunu esnetebilir ve hızlı saldırılar için ateşi çağırabilir. Kendisi pasifist olabilir ama gerektiğinde savaşacaktır.

BRHL SFPT2Crossover Dhalsim

·         Sakura – Lin Fei için Epic Crossover – Sakura sabırlı ve disiplinli bir savaşçıdır ve birçok dövüşçü onun potansiyelinin kendilerinden önce eğitim almış rakipleri kadar güçlü olduğunu kabul eder.

BRHL SFPT2Crossover Sakura

·         Ken – Petra için Epic Crossover – Rakibi ve en iyi arkadaşı Ryu’ya benzer şekilde Ken’in amacı, gücünü birçok dövüşçüye karşı kanıtlamaktır. Ken tahmin edilemez ve küstah olabilir ama kalbi temizdir.

BRHL SFPT2Crossover Ken

·         M. Bison – Thor için Epic Crossover – M. Bison, dünyaya hükmetmek isteyen bir diktatördür ve hedeflerine engel olan herkesi veya her şeyi devirmeye hazırdır.

BRHL SFPT2Crossover Bison

·         Luke – Epic Crossover for Cross – Luke, babası sivilleri tahliye etmek için hayatını feda ettikten sonra orduya katılmak için ondan ilham aldı. Hizmet ettikten sonra kendi yolunu takip etti ve dünya çapında güçlü rakiplerle mücadele etmek için rekabetçi dövüşlere katıldı.

BRHL SFPT2Crossover Luke

Bu Street Fighter Karakterleri Hâlâ Oyunda Dövüşüyor!

·         Ryu –Petra için Epic Crossover – Ryu her zaman kendini geliştirmek için en güçlü rakibi bulmaya çalışıyor. Tatsumaki Senpukyaku, Shoryuken ve Hadoken gibi ikonik tekniklerinin çoğu Brawlhalla’ya getirildi.

·         Chun-Li –Wu Shang için Epic Crossover – Dünyanın en güçlü kadını, rakiplerine nasıl tekme atılacağı konusunda bir iki şey öğreteceğinden emin. Spinning Bird Kick ve Kikosho gibi kendi tekniklerini Brawlhalla’ya getiriyor.

·         Akuma – Val için Epic Crossover – Tanrıları yenmeye odaklanan yumruk uzmanı, onları gerçekten korkudan titretmeye hazır. Tatsumaki Zankukyaku, Zanku Hadoken ve birkaç diğer teknikle nihai güce ulaşacak.

Her Epic Crossover karakteri, oyun içi mağaza aracılığıyla 300 Mammoth Coin karşılığında satın alınabilir. Street Fighter IV’ten ilham alan ikonik K.O. gibi geçen yılki etkinlikten bazı ögeler de bu etkinlikte yer alacak. Efekt ve dört avatar, etkinlik sırasında sunulacak. Etkinlik sona erdikten sonra tüm ögeler satın alınabilir ve oynanabilir olacak. Oyun modu ve harita, etkinlik sona erdikten sonra da oynanabilir olacak.

Brawlhalla Tanıtımı

Blue Mammoth tarafından geliştirilen Brawlhalla, 80 milyon üzeri oyuncuyu Valhalla salonlarında zafer için savaşmaya götüren destansı ve ücretsiz bir platform dövüş oyunudur. 50 üzeri benzersiz karakter arasından seçim yaparak, oyuncular tek oyunculu ve koop modlarının yanı sıra çevrim içi ve yerel yarışmalara katılabilir.

Brawlhalla, oyuncuların bir arada oyunlar oynayabileceği ve çevrim içi eşleştirme ile oyun aratabileceği Xbox One X ve Xbox Series X|S dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi, Nintendo Switch sistemi, PlayStation 4 ve PlayStation 5 sistemi, PC, Mac, iOS ve Android cihazlar arasında platformlar arası oynamayı da destekler.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image