Street Fighter V Steam’de Bir Hafta Boyunca Ücretsiz

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Street Fighter V Steam’de Bir Hafta Boyunca Ücretsiz

Capcom’un dünyanın en popüler dövüş oyunu Street Fighter V, Steam’de 1 hafta boyunca ücretsiz oldu.

Çapraz platform desteği ile tüm konsol ve PC platformlarında birlikte oynama özelliğine sahip Street Fighter V, 16 Şubat 2015 yılında çıkışını gerçekleştirmişti.

Ayrıca oyuna sahip olanlar Street Fighter V: Arcade Sürümü’ne erişebilirler. Arcade Modunda, ekstra savaş modları, yeni V-Triggerlar, Galeri, yenilenmiş kullanıcı arayüzü ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Street Fighter 5 oyununa sahip olmak isteyenler Steam’de yapılan %60 indirimle 23,99 TL’ye oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler. Street Fighter V Steam sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı

Street Fighter® V’te kıyasıya mücadelenin tadını çıkarın! Her biri kişisel hayat hikâyesine ve benzersiz eğitim görevlerine sahip 16 ikonik karakter arasından seçim yapabilir ve sonrasında çeşitli karşılaşma seçenekleriyle arkadaşlarınıza karşı çevrimiçi ya da çevrimdışı mücadele edebilirsiniz.

Sıralamalı Karşılaşmalarda Savaş Parası kazanın, eğlenmek için Rastgele Karşılaşmaları oynayın veya arkadaşlarınızı Mücadele Salonuna davet edip kimin galip geleceğini görün! Karşılıklı oyun uyumluluğu sayesinde, PlayStation 4 ve Steam oyuncuları birbirlerine karşı da oynayabilir!

Street Fighter V’in bu sürümü “Arcade Edition” başlık ekranını görüntüler ve ödüller, XP ve Savaş Parası kazanabileceğiniz Arcade Mode, Team Battle Mode ve çevrimiçi erişimli Extra Battle Mode oyun modlarını içerir! Ek karakterler, kostümler, etaplar ve daha fazlasını satın almak için Savaş Parasını kullanabilirsiniz!

“Bir Gölge Düşer” adlı sinematik hikâyeyi hemen ÜCRETSİZ indirin! M. Bison yörüngeye yedi Kara Uydu yerleştirince akıl almaz bir güce kavuşur, ancak dünya karanlıklar içinde kalır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 480, GTX 570, GTX 670 veya daha üstü

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Gerektirir)
İşlemci: Intel Core i5-4690K @3.50GHz veya AMD FX-9370
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 960 veya AMD Radeon R7 370

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir