Subnautica’nın Devam Oyunu Geliştirme Aşamasında

Subnautica'nın yapımcı ekibi Unknown Worlds'ün paylaştığı tweet ile oyunun erken geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Kaan Can Özalp
Kaan Can Özalp
2 Dk Okuma Süresi

Yabancı bir okyanus gezegeninde hayatta kalma macerasına atıldığımız oyun Subnautica’nın yapımcı ekibi Unknown Worlds, geçtiğimiz günlerde attığı Tweet ile devam oyunu için “Kıdemli Anlatım Tasarımıcısı” görevine işe alımlarının olduğunu açıkladı.

“Gelin ve tamamen uzak stüdyomuza katılın ve birlikte harika oyunlar yapalım” yazı ile paylaşılan bu iş ilanı, şimdilik bize devam oyunu hakkında pek fazla bilgi vermiyor, fakat kıdemli antalım tasarımcısı aradıklarından yola çıkarak devam oyunun henüz erken geliştirme sürecinde olduğunu anlayabiliyoruz.

Dilerseniz geliştirici ekip Unknown Worlds’ün attığı Tweet’i aşağıda bulabilirsiniz.

Subnautica’nın ilk oyunu nasıl bir oyundu?

Subnautica, bir yabancı okyanus gezegeninde geçen su altı serüven oyunudur. Güzellikler ve tehlikelerle dolu büyük bir dünyada tek seçeneğiniz derinlere inmek.

Subnautica

Subnautica’nın okyanusu; güneş ışınlarının süzüldüğü sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli, derin çukurlara, lav bölgelerine ve biyo-ışıltılı su altı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Yosun ormanları, yaylalar, kayalıklar ve mağara sistemlerini keşfetmek için oksijeni verimli kullanın. Su yaşam doludur: bazıları faydalı, çoğu ise tehlikelidir.

Yaşam kozanız okyanusa çakıldığında; su, yemek bulmak ve keşif için donanım gelişmek için zamanınız kısıtlıdır. Çevrenizden kaynakları toplayın. Bıçak, ışık, dalış giysisi ve kişisel su aracı üretin. Gelişmiş ögeler üretebilmek için daha derinlerden nadir bulunan kaynaklar toplamalısınız.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image