Suicide Squad: Kill the Justice League, Batman’i Fragman ile Açıkladı — Kevin Conroy Batman’i Yapımda Yer Alacak

Suicide Squad: Kill the Justice League çıkış tarihi belli oldu. Bu oyunla Kevin Conroy Batman'i son kez seslendirmiş olacak.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız yeni duyuruya ev sahipliği yapan The Game Awards, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 03.30’da başladı. Bir yandan oyunlar çeşitli kategorilerde ödüllerini bulurken bir yandan da yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü alevlendirmeye yetiyor.

Sunumun en duygusal işlerinden birine şüphesiz Suicide Squad imza attı. Gösterilen fragmanda bizi önce Batman gölgeleri ile heyecanlandırıp vurucu darbeyi son sahnede o usta ses ile yaptılar.

Suicide Squad: Kill the Justice League Batman Fragmanı ve Çıkış Tarihi

Rocksteady’nin mevcut uğraşları bilindiği üzere bu oyun üzerine. Süper kötülerin kontrolünü elimize alarak Justice League ile amansız bir mücadeleye gireceğimiz yapımda Superman ve Flash karakterlerinin yer aldığı biliniyordu. Bu karakterlere bir yenisi de geçtiğimiz The Game Awards etkinliği ile eklendi. Anlamış olabileceğiniz üzere bu karakter Batman.

Fragmanda gözüken dörtlümüz Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’tan oluşmakta. Bu ekip ile 4 kişiye kadar co-op oynamamız mümkün olacakken kendiniz bir karakter seçip kalanlarını yapay zeka kontrolüne bırakmak da sizin tercihinize bırakılmış.

Asıl noktamıza yeniden dönecek olursak Batman de oyunda yer alacak. Hem de çok tanıdık bir ses ile. Usta sanatçı Kevin Conroy oyunda yer alacak Batman’in sesine hayat verecek. Sunum ve fragmanda büyük aktöre teşekkürler ve minnetler iletilirken bu bilgi paylaşıldı.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi de nihayet duyuruldu. 26 Mayıs 2023’te yeni nesil konsollar ve PC için çıkış gerçekleştirecek.

Suicide Squad: Kill the Justice League- Thank you kevin conroy
Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir