Suicide Squad Kill The Justice League Bekleyenlere Kötü Haber

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sene bolca erteleme haberleri ile geçmişti. Her ne kadar üzücü de olsa, bu sene de Suicide Squad Kill The Justice League ile erteleme haberlerinin başlangıcı yapıldı.

Evet, kötü haber geldi. Ünlü ve güvenilir global haber ajansı Bloomberg’den Jason Schreier’ın verdiği habere göre, bu senenin en çok beklenen oyunlarından biri olan Suicide Squad Kill The Justice League 2023’e ertelendi. Batman Arkham serisi ile tanıdığımız Rocksteady Games’in geliştirdiği, 4 oyuncunun co-op olarak oynayabildiği bu oyunun ertelendiği, geliştirici ve yayıncılardan resmi olarak direkt açıklanmasa da Bloomberg bunu “oyunun geliştirmesine aşina olan insanlardan” duyduklarını iddia ediyor.

Büyük ihtimalle, resmi duyuru yakın zamanda paylaşılacak…

Suicide Squad Kill The Justice League

Suicide Squad Kill the Justice League’in Tanıtım Bülteninden

Eleştirmenlerce beğenilen Batman: Arkham serisinin yaratıcısı Rocksteady Studios tarafından geliştirilmekte olan, türüne meydan okuyan, aksiyon-macera türündeki üçüncü şahıs nişancı oyunu Suicide Squad Kill the Justice League’e katılın. Bu oyun, stüdyonun imza niteliğindeki karakter odaklı hikâye oyunlarını, üçüncü şahıs nişancı oyunlarının aksiyonuyla bir araya getiriyor.

Harley Quinn, Deadshot, Kaptan Bumerang ve King Shark’ın Dünyanın En Büyük DC Süper Kahramanlarından oluşan Adalet Birliği’ni devirme görevine giriştikleri Amanda Waller’ın meşhur Task Force X’in (Suice Squad olarak da biliniyorlar) kökenlerini keşfedin. Geniş bir açık dünya şehri olan Metropolis’te geçen orijinal bir hikâyeye sahip Suice Squad: Kill the Justice League, DC Süper Kahramanlarını, tek amacı bir zamanlar korumaya yemin ettikleri şehri yok etmek olan ve istilacı bir uzaylı gücüne sahip dört DC Süper Kötü Kahramanıyla karşı karşıya getiriyor. Tüm bunlar olurken Suicide Squad ekibinin, kafalarına yerleştirilmiş ve en ufak tehlikede patlayabilecek öldürücü patlayıcılara karşı da dikkatli olması gerekiyor.

Her ekip üyesinin Metropolis’in hareketli açık dünyasını özgürce keşfetmek için kendilerine has gelişmiş seyahat yetenekleri, ustalaşacağı becerileri ve özelleştirebileceği çeşitli silahları mevcut. Oyuncular, ister tek oyunculu olarak kendi başlarına, isterlerse de çok oyunculu olarak arkadaşlarıyla birlikte maceraya atılabiliyorlar.

Yakında yeni detaylar paylaşılacak. Kahraman Olmayın.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir