Suicide Squad Kill The Justice League İçin Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Uzun zamandır oynanış videosu veya fragmanını beklediğimiz Suicide Squad Kill The Justice League’den nihayet ilk oynanış fragmanı The Game Awards etkinliğinde gösterildi. Task Force X, nam-ı diğer Suicide Squad’ın tek ve ana görevi Justice League’i öldürmek!

Suicide Squad Kill The Justice League

Harley Quinn, Captain Boomerang, Deadshot ve King Shark’ın oynanabilir “kahramanların” günü kurtardığı Suicide Squad: Kill The Justice League ile Rocksteady Studios, yeni bir atılım için kolları sıvadı. Yayınlanan oynanış fragmanından da görebileceğimiz gibi, ister coop, isterse de tek başına oynayabilen bu oyun, oldukça sıradışı bir hikaye sunuyor.

Dilerseniz, aşağıdaki oynatıcıdan oyun için yayınlanan oynanış fragmanını izleyebilirsiniz…

Suicide Squad Kill the Justice League Oynanış Fragmanı

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2022‘de Steam, PS5 ve Xbox Series X|S için çıkışını yapacak.

Suicide Squad Kill the Justice League’in Tanıtım Bülteninden

Eleştirmenlerce beğenilen Batman: Arkham serisinin yaratıcısı Rocksteady Studios tarafından geliştirilmekte olan, türüne meydan okuyan, aksiyon-macera türündeki üçüncü şahıs nişancı oyunu Suicide Squad Kill the Justice League’e katılın. Bu oyun, stüdyonun imza niteliğindeki karakter odaklı hikâye oyunlarını, üçüncü şahıs nişancı oyunlarının aksiyonuyla bir araya getiriyor.

Harley Quinn, Deadshot, Kaptan Bumerang ve King Shark’ın Dünyanın En Büyük DC Süper Kahramanlarından oluşan Adalet Birliği’ni devirme görevine giriştikleri Amanda Waller’ın meşhur Task Force X’in (Suice Squad olarak da biliniyorlar) kökenlerini keşfedin. Geniş bir açık dünya şehri olan Metropolis’te geçen orijinal bir hikâyeye sahip Suice Squad: Kill the Justice League, DC Süper Kahramanlarını, tek amacı bir zamanlar korumaya yemin ettikleri şehri yok etmek olan ve istilacı bir uzaylı gücüne sahip dört DC Süper Kötü Kahramanıyla karşı karşıya getiriyor. Tüm bunlar olurken Suicide Squad ekibinin, kafalarına yerleştirilmiş ve en ufak tehlikede patlayabilecek öldürücü patlayıcılara karşı da dikkatli olması gerekiyor.

Her ekip üyesinin Metropolis’in hareketli açık dünyasını özgürce keşfetmek için kendilerine has gelişmiş seyahat yetenekleri, ustalaşacağı becerileri ve özelleştirebileceği çeşitli silahları mevcut. Oyuncular, ister tek oyunculu olarak kendi başlarına, isterlerse de çok oyunculu olarak arkadaşlarıyla birlikte maceraya atılabiliyorlar.

Yakında yeni detaylar paylaşılacak. Kahraman Olmayın.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir