Sürreal Bir Anlatı Sunan FPS Oyunu INDUSTRIA’nın Çıkış Tarihi Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Headup Games & Blackmill, sürreal bir anlatıya sahip birinci şahıs shooter oyunu INDUSTRIA’nın çıkış tarihini duyurdu.

Steam, Epic Games Store ve GOG.com’dan yayınlanacak olan oyun, 30 Eylül tarihinde çıkış yapacak. Geliştirici ekip, bu duyurunun şerefine zorlayıcı hikaye odaklı shooter türünün temelini oluşturan ve ürkütücü Lynchian atmosferini konu alan bir tanıtım fragmanı da yayınladı.

INDUSTRIA

INDUSTRIA ne anlatıyor?

1989 yılında Berlin Duvarı’nın düşmesine ramak kaldığı bir dönemde Nora isimli bir bilim insanını yöneten oyuncular, Doğu Berlin’in brütalist mimarisinin tuhaf teknolojik aletler ve fütüristik robotlarla birleştiği Hakavik şehrine bir yolculuğa gidiyor.

2000’lerin klasik anlatı FPS oyunlarından esinlenen INDUSTRIA, tok tutan kombat mekanikleri eşliğinde derin bir hikaye sunuyor. Distopik atmosferden fırlayan canavarları alt etmek için ister yakın dövüş ister silah kullanabildiğiniz bu oyunda kaynaklarınızı dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Gerçeküstücülük ve bilimkurgu imgelerini birleştiren bu yapım, eşsiz bir vizyon sunmayı da hedefliyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir