Paradox Interactive’in Yeni Yapımı “Surviving The Abyss” Steam Veritabanında Ortaya Çıktı

Victoria 3 ile başarı sağlayan Paradox Interactive'in yeni oyunu Surviving The Abyss olabilir.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Yapımların Steam veri tabanında gözükmesi, bizlerin planlanan tarihlerden daha erken bilgiler edinmemizi sağlıyor. Her ne kadar bu durum oyun meraklılarını oldukça memnun etse de ortalıkta onlarca teorinin dolaşmasına da zemin hazırlıyor. Paradox Interactive’in yeni oyunu Surviving The Abyss için de durum pek farklı olmayacaktır.

Paradox Interactive Kimdir?

Paradox Interactive, aynı şirketin geliştiricisi olan Paradox Development Studio‘nun oyunlarının dağıtımcılığını yapmakta. Simülasyon ve strateji dalında başarılı yapımları ile öne çıkan şirket, Victoria 3 isimli oyunları ile de The Game Awards 2022 etkinliğinde “En iyi Strateji-Simülasyon Oyunu” dalında aday olmaya hak kazandı.

Surviving The Abyss yayıncısı Paradox Interactive'in bir diğer yapımı Victoria 3

Şimdi ise firmanın sıradaki yapımların isimlerini yine Steam veritabanı aracılığıyla ortaya çıktı. Bu isimler :”Pure Metro, First Class ve Surviving The Abyss.” Surviving The Abyss’in marka haklarına dair birtakım dokümanları görüntülemek de ayrıca mümkün. Pure Metro’da ise 4A Games’e ait Metro serisi ile bir karışıklık olacağından ötürü sıkıntı çıktığı tahmin ediliyor.

Surviving The Abyss Ne Olabilir?

Bu yapımın Surviving The Mars ve Surviving The Aftermath‘e benzer ama üstüne oldukça şey koyacak bir yapım olduğunu düşünmek varılacak en muhtemel tahmin gibi duruyor. Hali hazırda yaklaşan ve büyük bir etkinlik olan The Game Awards 2022 projenin tanıtımı için devasa bir fırsat gibi gözükmekte.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir