Syberia’nın İki Oyunu Birden Ücretsiz Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

2000’lerin başlarında Avrupa ve Rusya’nın çarpıklaşmış versiyonlarında geçen point’n’click oyunu Syberia serisinin ilk ve ikinci oyunu, GOG’de ücretsiz oldu.

Mekanın distopik halinde olması bir yanda saatli otomotlar, başarısız ütopyalar ve bir sürü mamut da içeren Syberia serisi, bu sene vefat eden Belçikalı çizgi roman artisti Benoit Sokal tarafından hayat bulmuş ve atmosfer anlamında çoğu oyuncuyu büyülemişti.

Syberia

Syberia’yı nasıl ücretsiz alabilirsiniz?

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra ana sayfadan katılım koşullarını kabul ettiğinizi içeren yeşil butona basarak oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunlar, çok yüksek bir sistem gereksinimleri de gerektirmediğinden de rahatlıkla oynayabilirsiniz ancak acele edin, teklif iki gün içinde sonlanacak.

Syberia’nın üçüncü oyunu 2017’de çıkmasına ve 3D’ye geçmesine rağmen kütük kontrolleri ve çirkin görüntüsü sebebiyle oldukça eleştirilmişti. Syberia’nın dördüncü oyunu Syberia: The World Before ise halen daha geliştirilme aşamasında yani seriye başlamak için bizce doğru zaman!

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir