PC

System Shock Remake Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Nightdive, System Shock hayranlarını yeni oyunun içeriği ve yapılış süreci ile alakalı bilgilendirdi. 1994 senesinin kült oyununun remake hali, yapımcıların ifade ettiğine göre Şubat ayının sonunda ön siparişe açılacak. Şimdilik PC versiyonu için böyle bir girişimin yapılacağının da altını çizelim. Siparişler; Steam, GOG.com and Epic Games Store üzerinden alınacak. Oyunu çıkmadan önce alanlar, System Shock 2: Enhanced Edition’I da elde etmiş olacak. Siparişler esnasında System Shock’un bir demo versiyonu da oyunculara açılacak.

Demo sürümü, uzay istasyonunun tıbbi sektörünü ve siber uzaydaki bir seviyeyi gösterecek. Ayrıca düşmanların bedenlerini parçalama sistemine de yakından tanıklık etmiş olacağız. Geliştiriciler, önceki demolar hakkında oyunculardan gelen geri bildirimlerin oyunu geliştirmede onlara çok yardımcı olduğunu da vurguluyor.

Aynı zamanda serinin ikinci oyunuyla da alakalı bilgiler verdi. System Shock 2: Enhanced Edition, orijinal oyunun tüm unsurlarını Nightdive Studios’un şirket içi teknolojisi olan KEX motoruna taşıyacak. Stüdyo bunun yanında ikinci oyunu VR sisteme de aktarmaya çalıştıklarının altını çizdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu