Take-Two, GTA Vice City Online İçin Domain Adresi Satın Aldı

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Take-Two, GTA Vice City Online İçin Domain Adresi Satın Aldı

Rockstar Games’in ana şirketi olan Take-Two Interactive, GTA Vice City Online alan adı (domain adresi) satın aldı. Aslında bu alan adı çok önceden alınmış bir alan adı. 2009 yılında alınmış. Ancak Take-Two tarafından Mart ayında güncellendiğini görebiliyoruz. Bu bilgi tam net olmasa da Vice City’de geçen yeni bir GTA Online oyununa veya eklentisine işaret olabilir.

GTA 6’yı yeni bir Vice City oyunu ilan etmeden önce GTA Online’ın hala etkin ve çok oyunculuğu olduğunu hatırlatmak isterim. Sonuçta bu alan adı yeni bir online bir ürün olduğunu göstermekte. Ayrıca geçtiğimiz ay PlayStation etkiliğinde GTA Online’ın, GTA V’ten bağımsız bir oyun olacağını açıklamıştı.

Bunların yanı sıra Take-Two alan adlarını elinde tutmak için bu adresi satın almış olabilir. Bu yüzden bu alan adı yeni bir GTA Vice City veya GTA Vice City Online oyunu üzerinde çalışmıyor olabilir. Gönül isterdi Vice City’i görelim.

Şu ana kadar bildiğimiz kadarıyla, GTA 6 gerçekten erken bir geliştirme aşamasında. Ayrıca haberler GTA 6 ile alakalı 2023’e kadar net bir çıkış tarihi verilmeyeceği yönünde.

Kısacası bir süre GTA 6 hakkında bir şey duymayı beklemeyin. Tahmince GTA Vice City Online, GTA Online’ın bir kısmı olabilir ve yeni GTA oyunu hakkında ufak ip uçları verebilir. Daha önceden Ballad of the Gay Tony’de(GTA IV DLC’si) GTA V’in Los Santos’ta geçeceğine dair ipucu göstermişti.

vicecity

Eğer Vice City hasreti çekiyorsanız buradan nasıl Vice City modunun nasıl yüklendiğini inceleyebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir