Take Two, OlliOlli’nin Yapımcısı Roll7’yi Satın Aldı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

2K, Rockstar Games ve Private Division’ın çatı şirketi Take Two Interactive, en son birkaç ay önce Top Eleven’ın geliştiricisi Nordeus’u satın almıştı ve stüdyonun yeni projeler üzerinde de çalıştığını öğrenmiştik. Şimdi ise Take Two buna benzer bir satın alım daha yaptı.

Take Two ve Private Division, özgün sanat tasarımına sahip OlliOlli’nin geliştiricisi Roll7’ı satın aldığını ve Private Division’a geliştirici stüdyo olarak katıldığını duyurdu. Londra merkezli Roll7’ın bir çok proje üzerinde çalıştığının da altını çizelim. Umarız Roll7, gereken desteği alır ve harika oyunlarla karşımıza çıkar!

Take Two Private Division x Roll7

 

“Private Division, OlliOlli World için inanılmaz bir yayıncılık ortağı oldu ve şirketin bir parçası, bir stüdyo olarak büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Private Division, OlliOlli World için yaratıcılığımız ve kapsamımız konusunda çıtayı yükseltmek için harika ekibimizi güçlendirdi. Şirkete katılmak, büyümeye devam etmek ve önde gelen bir küresel video oyunları geliştiricisi olma hedefimizi gerçekleştirmeye yönelik görüşlerimizi belirlemek için bizi harika bir konuma getiriyor.”

Roll7 Başkan Yardımcısı Simon Bennett

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image