Acımasız Taktiksel RPG Wartales Erken Erişime Çıkacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Shiro Games’in geliştirdiği ve ortaçağ temasında paralı asker gruplarını simüle ettiğiniz bağımsız oyun Wartales, bir sonraki ay erken erişime çıkıyor.

MIX Next dijital etkinliğine gösterilen ve Northgard’ın geliştiricileri tarafından yapılan paralı asker (mercenary) gruplarını yönetebildiğimiz oyun, 1 Aralık Çarşamba günü erken erişim sürümüyle bizlerle buluşacak.

wartalees

Wartales ne anlatıyor?

Edoran isimli fantezi seviyesi düşük bir dünyaya sahip olan yapımda oyun severler, veba tarafından harap edilmiş bir arazide gezinirken paralı asker gruplarını kurabilir ve sıra tabanlı savaşlar eşliğinde başka lordlarla kapışabilirler. Çalışma haftasının sonunda maaşları dağıtmak, morali stabil tutmak ve herkesin aç olmadığından emin olmak ise siz, lidere kalıyor. Direktör Nicolas Cannasse, oyun için şu cümleleri sarf etti:

Yazınki PC Gaming Show sırasında Wartales’e verilen ilgi, hayal edebileceğimizden daha iyiydi. Oyunun 1 Aralık Çarşamba günü Steam erken erişim lansmanı ile Edoran’ın kapılarını açmaya can atıyoruz. Bıçaklarınızı bileyin, en iyi zırhınızı kuşanın ve açık dünya karanlık fantezi macerasına hazırlanın!”

Cannasse’ye göre Wartales, bir buçuk yıl süre boyunca erken erişimde kalacak ve geçen zaman içinde keşfedilebilir yeni mekanlar eklenecek. Oyunun sayfasına ve demo versiyonuna Steam’den ulaşabilirsiniz. Başka bir bağımsız aksiyon RPG oyunu için ise burası tam sizlik.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir