KONSOLPC

Team Ninja’nın Nioh 3 İçin Şimdilik Herhangi Bir Planı Yok

Nioh serisinin yönetmeni olan Fumihiko Yasuda, bir röportajda stüdyonun Nioh’u bir üçleme yapma planlarının olmadığını söyledi.

Yasuda TheGamer’a verdiği röportajda: “Team Ninja yeni oyunlar üzerinde çalışmaya odaklanmak istiyor, bu yüzden şu anda Nioh 3 için bir plan yok.” “Ancak bazı yeni projeler oluşturduktan ve bu yeni potansiyel projelerden yeni deneyim ve beceriler kazandıktan sonra, bir noktada seriye geri dönmek istiyorum” dedi.

Yasuda, Video Games Chronicle ile son derece varsayımsal bir devam oyununun nasıl olabileceğini tartışırken, kendilerini Sengoku dönemiyle sınırlamayacaklarını ve Nioh 2: The First Samurai DLC’de Heian dönemini çoktan keşfettiklerini açıkladı. Yasuda, “Dolayısıyla, Nioh serisindeki potansiyel bir devam oyunun farklı bir zaman diliminde ve hatta tamamen farklı bir ortamda olması kesinlikle mümkün,” “bu, gelecekte meydan okumak istediğimiz bir şey. ” dedi.

Özetle, Team Ninja, Nioh 3’den önce farklı oyunlar çıkarıp, ondan kazandığı tecrübeyle çok daha iyi Nioh oyunu yapmak istiyor. Anlaşılan Nioh 2: Complete Edition’ın PC için çıkışından sonra Team Ninja, Nioh serisine belli bir süre dönüp bakmayacak.

Ayrıca Nioh 2: Complete Edition için oynanış videosu yayınlandı. Detaylı bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu