Teamfight Tactics Mobil Platformlara Geliyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Teamfight Tactics Mobil Platformlara Geliyor

Riot Games’in League of Legends temalı, tur tabanlı ve taktiksel strateji oyunu Teamfight Tactics, mobil platformlara geliyor.

Mart ayının ortalarında yayınlanacak oyun, hem iOS, hem de Android platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Teamfight

Oyunun Tanıtım Yazısı

League of Legends’ın yapımcılarının oluşturduğu otomatik savaşa dayalı PVP strateji oyunu Taktik Savaşları’nda en sevdiğin şampiyonlardan oluşan takımını kur.

Ayakta kalmak için mücadele ettiğin tur tabanlı Taktik Savaşları’nda çeşitli League of Legends şampiyonlarını takımına kat, savaşa sür ve geliştir.

İblislerle korku saç, dövüşçülerle rakiplerini patakla veya şekil değiştiricilerle savaşın gidişatına müdahale et. Kullanacağın strateji sana kalmış.

SAVAŞ

League of Legends şampiyonları arasından senin için savaşacak bir takım oluşturarak rakiplerini alt et ve ayakta kalan son oyuncu ol. Rasgele gelen şampiyonlar ve oyun içi olaylar her oyunun farklı olmasını sağlıyor.

MÜCADELE HER YERDE

Çapraz platform desteğiyle PC, Mac ve mobildeki arkadaşlarınla oynayabilir ve rakiplerini ezip geçebilirsin.

DERECE ATLA

Eşleştirme sistemi harika bir rekabet deneyimi sunuyor. Her bir oyunu kaçıncı bitirdiğine bağlı olarak Demir’den Şampiyonluk Aşaması’na kadar uzanan sıralamalarda yükselecek veya düşeceksin.

İLK GÜNDEN REKABETE KATIL

Başarılı olman için gereken her şey, oyuna başladığın andan itibaren açık.

STRATEJİ BELİRLE VE KENDİNİ GELİŞTİR

Düzenli olarak gelen bedelsiz oyun güncellemeleri, yepyeni deneyimler, sürekli değişen bir meta ve sonsuz stratejik derinlik sunuyor.

TARZINI YANSIT

Dans eden, ifadeler kullanan ve genel anlamda rakiplerine hava atan minik efsanenle tarzını yansıt. Yeni minik efsaneleri TFT oynayarak kazan veya TFT Mağazası’ndan al.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir