Nacon, Terminatör Evreninde Geçen Açık Dünya Hayatta Kalma Oyunu Geliştirdiğini Duyurdu

Terminatör evreninde geçecek bu isimsiz hayatta kalma oyunu için bir de fragman yayınlandı.

Alperen Kağan Şimşek
1 Dk Okuma Süresi
terminator

The Sinking City yüzünden Ukraynalı geliştirici Frogwares ile davalık olan Nacon, yaralarını çabuk sarmışa benziyor. Zira firma bu akşam düzenlenen Nacon Connect sunumunda merkezinde kameraya bakan T-800’ün olduğu kısa bir fragman ile Terminator evreninde geçen hayatta kalmaya dayalı bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Oyun, en son Rims Racing adında bir oyunu geliştiren Nacon’un Milan stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Ayrıca Nacon, oyunun daha erken geliştirme aşamasında olduğunu ve oyuncuların tam sürüm için biraz bekleyeceklerini açıkladı.

Geliştirici stüdyonun internet sitesinde yayınladığı yazı sayesinde oyun hakkında bazı bilgiler edinebildik. Yazıya göre oyun, kıyamet sonrası bir dünyada geçecek ve hikaye olarak Terminatör filmlerinden ilham alacak. Nükleer kıyamet sonrasında harabeye dönmüş açık dünyada geçecek oyunda, oyuncular olarak kıyametten sonra hayatta kalan bir grup insanla yaşam mücadelesi vereceğiz.

Oyunun ismini bile bilmediğimizden hangi platforma ne zaman çıkacağını söylemek güç. Ama yüksek ihtimalle PC ve konsollar için çıkış yapacağını düşünüyoruz. Nacon da yaptığı açıklamada “şimdilik daha fazlasını söyleyemeyiz ancak gözünüzün üzerinde olması gereken bir şey yapıyoruz” diyerek oyun için merakımızı arttırmıyor değil.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir