Terminator: Dark Fate – Defiance Duyuruldu

Slitherine Games, Terminatör serisine dayanan gerçek zamanlı strateji oyunu Terminator: Dark Fate – Defiance’ı duyurdu ve oyuna ait ilk fragmanı da Youtube kanalında yayınladı.

Terminator: Dark Fate – Defiance, kendinizi gelecek savaşlarının içinde bulduğunuz taktiksel bir oyun olarak tanıtılıyor. İnsanlığın ve makinelerin arasında geçen bu savaşta siz, ”Lejyon” adı verilen makine birliğinin insanlığı yok etme planlarını bozmak için ordularınızı komuta ediyorsunuz. Oyun alternatif olarak çatışma modu (Skirmish) veya çok oyunculu mod (Multiplayer) ile birlikte gelecek.

Terminator: Dark Fate – Defiance Fragmanı

Oyunun ne zaman çıkacağına dair herhangi bir tahmini tarih bulunmamakta fakat oyunun temel özellikleri şu şekilde belirtiliyor;

– Lejyon ile olan savaşınızda hayatta kalarak ve insanlığı bir amaç uğruna bir araya getirerek makinelere karşı direnişinizi başlatın. Kıyamet Günü sonrası dünyada en büyük tehdit makinelerden değil, hayatta kalan diğer insanlardan gelecek.

-Çeşitli tehlikeli bölgeleri dolaşın, ek müttefikler ve malzemeler bulun ve rakip insan grupları arasında gezinin.

Taktik kararlarınızın hayatta kalmanız ve nihai zaferiniz için hayati önem taşıdığı karmaşık, gerçekçi savaşlara katılın. Düşmana karşı savaşlarınızda çeşitli askeri teçhizat, araç ve mühimmat türleri kullanın. Direnişi sürdürmek için yeni birimler toplayın ve eğitin, yeni beceriler atayın ve yeni silahlar ve ekipman edinin.

Savaş alanı taktiklerinizin ve seçimlerinizin derin sonuçları var. Kaynaklarınız sınırlı ve ordunuzu korumanız gerekiyor. Savaş silahları, birliklerinizin hayatta kalması durumunda zırh özelliklerinin, bileşen arızalarının ve gövde yapısının tümünün etkilendiği modüler bir bileşen hasar sistemi aracılığıyla hasar alır.

Başkalarını davanıza alın ve ordunuzu büyütün. Tercih ettiğiniz savaş taktiklerine uyması için birliklerinizin bileşimini karıştırın ve eşleştirin. Zafere ulaşmak için piyade birimlerini, ağır zırhlı askeri araçları, plazma topu teknolojisini, insansız hava araçlarını ve diğer uçan birimleri ve hatta insan avcı erlerini kullanın.

Savaş alanını kendi avantajınıza kullanın! Fizik tabanlı bina yıkımı, özellikle kentsel alanlarda gerçekçi bir dizi taktik sonuç oluşturmanıza olanak tanır.

Çevrimiçi çok oyunculu maçlarda becerilerinizi test edin. 1v1, 2v1 ve 2v2 savaşlarda gerçek hayattaki insan rakiplerine karşı savaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu