Test Drive Unlimited Solar Crown’dan Yeni Video Geldi

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Test Drive Unlimited Solar Crown yayıncısı Nacon, oyunu geçtiğimiz yıl Temmuz ayında duyurmuştu. Bugün ise oyunu bekleyenleri sevindiren bir video bizleri karşıladı. Paylaşılan video sinematik biçimde hazırlandığı için maalesef ki oynanış göremiyoruz. Oyunun bizlere nasıl bir oynanış vaat ettiği hala daha belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Yayıncıya göre oyunun açıklaması şu şekilde; “Test Drive Unlimited Solar Crown, Alain Jarniou ve ekibinin yeni iddialı projesi. KT Racing ve Nacon WRC serisinden kazandıkları motor spor simülasyonu yeteneklerini bu yeni proje ile ortaya koyuyorlar. Test Drive Unlimited Solar Crown güzel arabalara olan sevigiyi 1:1 ölçeğinde yeniden yaratılan bir adada oyunculara sunuyor. Serinin ana hatları bozulmadan korunmaya devam ediyor. Solar Crown’da oyuncular birbirleri ile yarışarak karakterlerinin statülerini toplulukta yükseltmeye çalışacaklar.”

Fragmanda oyunun PC platformu üzerinde Steam ve Epic Games dışında PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S geleceği doğrulandı. Konsol kullanıcıları tarafından sevindirici bir haber. Zira yeni nesil konsollarda yaşanan oyun kıtlığı pandeminin de etkileri ile devam ediyor.

Son olarak Nacon, Temmuz ayında oyun hakkında daha fazla bilgiyi bizlerle paylaşacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir