Test Drive Unlimited Solar Crown’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Popüler oyun serisinin yeni oyunu olan Test Drive Unlimited Solar Crown için yeni bir fragman Nacon Connect etkinliğinde yayınlandı. Hong Kong adasını gösteren bu fragmanda maalasef ki, oynanış gösterilmedi. Sinematik fragman, çoğunlukla epik sahnelere yer veriyor.

MMO yarış oyunu Test Drive Unlimited Solar Crown’ın yapımcılığını KT Racing üstleniyor. WRC serisi ile gayet iyi bir iş çıkaran yapımcı, bu oyun ile sınırlarını aşacak gibi gözüküyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown, 22 Eylül 2022 tarihinde PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, PC için çıkışını yapacak.

Test Drive Unlimited Solar Crown’ın Tanıtım Bülteninden

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir sürüş ve yaşam tarzı deneyimi. Yepyeni Test Drive Unlimited, ilk oyunlardan gelen DNA’yı koruyor ve onu modern çağ için yeniliyor. İstediğiniz gibi ilerleme özgürlüğüne sahipsiniz, klasik açık şampiyona konsepti de geri dönüyor. En iyi hayatını yaşa. Güneş batana kadar ve hatta sonrasında arkadaşlarınızla yarışın, gezin ve takılın!

Şimdiye kadar onaylanmış markalar Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge ve Bugatti ile, onları sürme ayrıcalığına sahip olmak için gerçekten çok çalışmanız gerekecek. Özelleştirme yalnızca arabalarınız için değil, avatarınız için de ayrılmıştır ve her zamankinden daha iyi. Etkilemek için giyinmek zorundasın.

KT Racing ve TDU1 ve TDU2’nin efsanevi Oyun Geliştiricisi Alain Jarniou, güçlü bir geliştirme temeli uygulamak için sürüş simülasyonu uzmanlıklarını bir araya getiriyor. 1:1 ölçekte inşa edilmiş yepyeni, geniş ve canlı bir gerçek dünya konumunu keşfedin. Bu, Test Drive Unlimited Solar Crown’unuz.

Daha fazlası gelecek !

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
1 yorum
  • Evet, test drive 2 deki gibi karakter secimi yine olucak, bunu anladik sanirsam çöl atmosferide var bunu 4 mevsim olarak yaşarmıyız bilemem ama devasa harita 4 mevsim yaşamak guzel olucaktır. Jip olayina devam etmisler hatta Bmw serisinide getirmisler ben daha cok motor ların olup olmayacagini merak ediyorum tdu 2 de motor olayi farkli hatta ozel araba paketleri icin ozel para gerekiyordu ? umarim devasa harita 4 mevsim gece gunduz olayi birde motorlar olur bmw de olmasi guzel olmus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image