The Callisto Protocol’ün Detaylı Sistem Gereksinimleri

The Callisto Protocol için son ayarlamaları yapmak artık mümkün. Oyunun detaylı sistem gereksinimleri yayınlandı.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
1 Dk Okuma Süresi

Glen Schofield ve Striking Distance’ın nadide eseri “The Callisto Protocol” çıkışını gerçekleştirdi. Hayranlarca Dead Space’in ruhani devamı olarak nitelendirilen yapım 2320 yılında Jupiter’in bir uydusu olan Callisto geçmekte. Burada bulunan Black Iron isimli hapishanede mahkum olmaktan pek de hoşnut kalmayacağınız aşikar.

Geçtiğimiz günlerde yapımın minimum ve önerilen PC sistem gereksinimleri açıklanırken detaylı sistem gereksinimleri kendine yer bulamamıştı. Neyse ki çok vakit geçmeden oyunumuzun detaylı sistem gereksinimleri de yayınlandı. Optimize bir deneyim için gerekli ayarlamaları yapmayı unutmayınız.

The Callisto Protocol Detaylı Sistem Gereksinimleri:

Yapımı yüksek ayarlarda oynayabilmek için minimum Ryzen 7 2700X veya i7-9700K bir işlemciye ve Radeon RX 6700XT ve yahut GeForce RTX 2070 ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız. Eğer daha iyi bir sisteme sahipseniz ve ultra ayarlarda oynamak istiyorsanız minimum Ryzen 9 3900X veya i9-9900K bir işlemciye ve beraberinde Radeon RX 6900XT ve yahut GeForce RTX 3080 ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız.

İki ayar seçeneğinde de 16 GB RAM, DirectX 12, ve 75 GB minimum depolama alanı istenmekte. SSD ile daha iyi performans alabileceğiniz de notlar arasında.

The Callisto Protocol
Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir