Dead by Daylight Evreninde Geçen Hikaye Odaklı The Casting of Frank Stone Duyuruldu

Dead by Daylight evreni The Casting of Frank Stone ile beraber genişliyor. Oyun, Supermassive ve Behaviour ortaklığıyla geliştiriliyor.

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley sunumuyla gerçekleşen The Game Awards 2023 her sene olduğu gibi bu sene de ödülleri sahiplerine dağıttı. Oyun sektörünün en prestijli etkinliği, 32 kategoride ödüller dağıttığı geceyi bolca duyuru ile süslemeyi de ihmal etmedi.

Behaviour Interactive tarafından geliştirilmiş çevrimiçi korku-hayatta kalma oyunu Dead by Daylight’ın evreni genişliyor. Tek oyunculu ve hikaye odaklı spin-off bir yapım olacak olan The Casting of Frank Stone duyuruldu.

Supermassive Games ve Behaviour Interactive iş birliği

The Casting of Frank Stone; Until Dawn, The Dark Pictures Anthology ve The Quarry gibi hikaye odaklı korku oyunlarıyla tanınan Supermassive Games ve Behaviour Interactive birlikteliğiyle geliştiriliyor.

Dead by Daylight evreni içerisinde, ölüm-kalım ikilemlerinin çok olacağı tamamen yeni karakterlerden oluşan bir kadroyla beraber geliştirilen yapım; aynı zamanda ana oyuna eklenmesinden de aşina olduğumuz birçok ikonik korku filmi yaratığını ve canavarını da yapıma taşıyor.

Elimizde net bir çıkış tarihi olmasa da oyunun 2024 içerisinde Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC için çıkacağı duyuruldu.

The Casting of Frank Stone Fragmanı:

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image