Aksiyon-Korku Oyunu The Chant İçin Merak Uyandıran Hikaye Fragmanı Yayınlandı

EA, Rockstar gibi firmalardan ayrılan insanların kurduğu Brass Token'ın yeni korku aksiyon oyunu The Chant için yeni hikaye fragmanı yayınlandı.

Alperen Kağan Şimşek
1 Dk Okuma Süresi
The Chant

Geliştirici Brass Token’in yakın zamanda çıkacak olan aksiyon-korku oyunu The Chant, oyuncuları çılgın tarikat üyelerinden üyelerinden boyutlar arası canavarlara kadar her türden düşmanla baş başa bırakacak.

Bir kaç yıl önce aralarında EA, The Coalition, Rockstar gibi büyük firmalardan ayrılan insanların kurduğu Brass Token ve yayıncı Prime Matter, saykodelik bir korku aksiyon oyunu olan The Chant’i duyurmuştu. Şimdi ise oyunun hikayesi hakkında merak uyandırıcı bir fragman yayınladı.

Oyun, oyuncuları bir tarikat tarafından davet edildiğimiz Kuzey Pasifik’teki uzak, ıssız bir adaya götürüyor. Ters giden bir ritüel sonucunda Gloom (Kasvet) adı verilen kozmik bir terör boyutu açılıyor. Bunun sonucunda ada canavarlarla dolup taşarken, etrafınızdaki insanlar hızla delirmeye ve gerçeklik algılarını kaybetmeye başlayınca siz de hayatta kalmak için diğer yollara başvurmak zorunda kalıyorsunuz.

The Chant Hikaye Fragmanı

Son olarak oyun bu sonbaharda PS5,Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
2 Senedir misteRNOOB çatısı altında kendimce yazılar ve incelemeler yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir