The Dark Pictures Anthology: House of Ashes İçin Fragman Yolda

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geliştirici Supermassive Games ve yayıncı Bandai Namco, The Dark Pictures Anthology: House of Ashes için yeni bir fragman öncesi video yayınladı.

Oyunun asıl fragmanı ise 27 Mayıs Perşembe günü 19.00’da yayınlanacak. İşte Bandai Namco tarafından oyunun genel hikayesi:

Irak, 2003. Çatışmalar sona ererken CIA saha görevlisi Rachel King, Zagros Dağları’nın gölgesindeki şüpheli bir yeraltı kimyasal silah tesisine yapılan baskında görev alan seçkin bir askeri birlikteki bir askerdir. Koordinatlara gelen birim, Çavuş Salim Othman liderliğindeki yerel bir ekip tarafından pusuya düşürülür. Savaş sırasında, bir deprem zeminde çukurlar açar ve her iki tarafı da gömülü bir Sümer tapınağının kalıntılarını gün yüzüne çıkarır. Bu deprem, Arap Çölü’nün altındaki karanlıklarda antik bir kötünün uyanmasına neden olur. Korkunç keşifler ve imkansız kararlar, yeraltı dünyasında gezinmeye ve korkunç tehditten kaçmaya çalışan hayatta kalanlarla burun buruna gelir. Her bir birey kendi canının pahasına mı hareket edecek yoksa korkularını ve kişisel rekabetlerini bir kenara bırakıp birlikte savaşacaklar mı?

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes, bu yıl içinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image