Bu Yılın Merakla Beklenen Oyunu The Day Before Ertelendi, Ama…

The Day Before, oyun motoru değişikliğinden dolayı 2023 yılında çıkış yapacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Fntastic’in halihazırda geliştirmekte olduğu açık dünya MMO hayatta kalma The Day Before, radikal bir değişiklik kararı alarak çıkış tarihini erteledi. 21 Haziran’ı hedeflemiş olan ekip, IGN’in belirttiği üzere Unreal Engine 5’e geçiş yaparak çıkışını 1 Mart 2023 tarihine kaydırdı.

Daha gelişmiş ve uyarlanmış bir açık dünya motoruna geçerek The Day Before’un oynanışını mükemmel hale getirmeyi amaçlayan Fntastic, şimdiden milyonlarca oyuncunun beklediğini ve bu sayede yapımın dünyanın en çok beklenen oyunlarından birisi haline geldiğini belirtti.

“Karşılaştığımız büyük sorumluluğu hissedip anlayarak yüreklerimizde büyük bir minnet duygusuyla, yapımın Unreal Engine 5 teknolojisine geçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Daha gelişmiş ve uyarlanmış bir açık dünya motoruna geçiş, oyunu daha da fantastik hale getirecek.”

report

The Day Before nedir, ne değildir?

Pandemi sonrası Amerika’da geçen yapımda oyuncular; enfekte olmuş düşmanlara ve diğer oyunculara karşı silah, kaynak ve yiyecek toplayarak hayatta kalmalıdır. Terk edilmiş evlerden şehir merkezlerine kadar çeşitli mekanlarda kimlerle veya nelerle karşılaşacağınızı bilemediğiniz oyun, büyük bir açık dünya sunuyor.

Diğer oyuncularla ittifak kurup kurmamanın size kalmış olduğu ve hayatta kalma güdüsünün iliklerinize kadar dolacağı The Day Before; PC, Xbox Series X/S ve PS5’e gelecek.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir