Bize ile Bağlan

Konsol Oyunları

The Division 2 Warlords of New York Genişleme Paketi Tanıtıldı

The Division 2 Warlords of New York Genişleme Paketi Tanıtıldı

Ubisoft’un The Division 2 oyununun yeni çıkacak olan büyük genişleme paketi Warlords of New York dün akşam saatlerinde tanıtıldı.

Genişleme paketi, ilk The Division oyununun geçtiği New York’ta, yeni bir açık dünyaya sahip olacak. Biz oyuncular, eski bir Division ajanı olan şimdi ise bir haydut (manhunt) olan Aaron Keener için bir insan avına çıkacağız. Keener’i elde etmek için, önce Rogue Agent’larını ortadan kaldırmamız gerekecek. Her Rogue Agent’ı ortadan kaldırdıktan sonra onların hikayelerini ve becerilerini keşfedeceğiz.

Keener’ın izini sürmek için, yakın zamanda yıkıcı bir kasırga tarafından harabeye dönen ve eski bir Dark Zone (karanlık bölge) olan Manhattan’ın aşağılarında dolaşacağız. Her biri ikonik konumlar olan Two Bridges, Chinatown ve Wall Street gibi yeni bölgeleri keşfedeceğiz. Bu arada Manhattan’ın birebir aynısının yapıldığını da söylemeliyiz.

Bu genişleme paketi ile 30 olan karakter ilerleme seviyesi 40’a yükseliyor. Ayrıca sonsuz bir ilerleme sistemi, yeni SHD seviyesi ve dört yeni beceri sunulacak. Genişleme paketine sahip olanlar yeni teçhizatlara ve yeni silahlara ulaşabilecekler.

Mevcut oyuncular genişleme paketini tek başına satın alabilecekken, yeni oyuncular ise The Division 2 temel oyununu ve Warlord of New York genişlemesini içeren Standart Sürümü satın almaları gerekli. Genişleme Paketinin Ubisoft mağazasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

The Division 2’de, Washington DC’nin tehlikelerle dolu dinamik açık dünyasını keşfederken yok olmanın eşiğindeki ülkeyi kurtar. Çevrimiçi co-op veya rekabetçi PvP modunda arkadaşlarınla birlikte veya onlara karşı dövüş.

Warlords of New York genişletmesinde, New York’u ele geçirmiş eski Division ajanı Aaron Keener’a karşı savaşıyorsun. Division eğitimi almış fakat onun ilkelerini terk etmiş bu yozlaşmış ajan New York’a hükmediyor.

– 30. seviye takviye ile doğrudan Warlords of New York görevine dal
– Tek oyunculu veya çevrimiçi co-op modunda oyna
– Salgınla yerle bir olmuş bir ülkede sürükleyici bir hikayeyi deneyimle
– İki açık dünyayı keşfet: Washington DC ve New York
– Kendi Division ajanını yarat ve geliştir
– Karanlık Bölgelerde müthiş PvP savaşlarda oyna
– Tematik üç aylık sezonlar ve genişletilmiş oyun sonu 

Beğen
Beğen Aşk Haha Vay be Üzücü Kızgın
1

Hayatı Oyun Olanların Platformu...

Reklam
2 Yorum

2 Comments

  1. Pingback: The Division 2 Warlords of New York İçin Yeni Bir Animasyon Filmi Yayınlandı | MisteRNOOB

  2. Pingback: The Division 2 Tekrar İndirime Girdi | MisteRNOOB

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam

Çok Okunanlar