Ubisoft Yanlışlıkla The Division Heartland Hakkında Detaylar Paylaştı

Ubisoft, bugün yanlışlıkla The Division Heartland'in mağaza sayfasını yayınlayarak bazı bilgileri ve görselleri paylaşmış oldu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

The Division evreninde yer alan ve geçen sene çıkışı ertelenen Heartland, Ubisoft’un online oyun furyasının güncel yapımı olarak öne çıkıyor. Rekabetçi bir PvPvE deneyim vaat eden oynaması ücretsiz oyunun ise çıkışından sonra da uzun süre desteklenmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz aylarda modları sızdırılan yapım için Ubisoft, bugün yanlışlıkla oyunun mağaza sayfasını yayınlayarak bazı detaylar ve görseller paylaşmış oldu.

1

The Division Heartland neler içerecek?

Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen spin-off The Division Heartland; PC, PlayStation ve Xbox konsolları için bağımsız bir deneyim vaat edecek.

Ubisoft Store üzerinden yanlışlıkla yayınlanan ve kısa sürede geri çekilen sayfa; Tom Clancy’s The Division Heartland’in Orta Amerika’da yer alan küçük bir kasabada geçecek oynaması ücretsiz hayatta kalma aksiyon çok oyunculu bir yapım olduğunu belirtiyor.

Üç karakter sınıfı ve kendilerine ait yetenekleri olan altı ajan arasından seçim yaparak maçlara katılın ve Storm ile Excursion gibi farklı modları deneyin. Özellikle oyunda yer alan dört mod, PvPvE görevlere ve Rogue ya da Vultures ismindeki agresif ajanlara karşı sıcak çatışmalar içerecek.

Ubisoft’un, 10 Eylül tarihinde gerçekleştireceği yayın etkinliği ile oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşması bekleniyor.

2
3
Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir