The Elder Scrolls 6 Hala Erken Tasarım Aşamasında

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Starfield‘ın çıkışı tarihi belli olduktan sonra The Elder Scrolls 6’ya dair bir şeyler öğrenmeyi umuyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekecek. Zira Fallout ve The Elder Scrolls serilerinin gelişimini yönettiği Bethesda Game Studios’ta yönetmen ve yönetici yapımcı olarak çalışan Todd Howard tekrardan oyunun hala çok erken bir geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı. 

“The Elder Scrolls 6’nın hala bir tasarım [aşamasında] olduğunu düşünmek güzel… ama teknolojiyi sürekli geliştiriyoruz. Her oyunumuzun kendine has bazı özellikleri olacak. Elder Scrolls 6 da Creation Engine 2’nin getirdiği  eklemelere sahip olacak.”

Son Elder Scrolls oyunundan bu yana neredeyse 10 yıl geçti ama ekip hala ilerleme kat edemedi. Starfield’ın çıkışından sonra tam gaz yeni oyuna odaklanacaklarını düşünüyorsanız, bir kez daha yanıldınız. Ekip Starfield’a yeni içerikler getirmeye devam edecek. Aynı zamanda Fallout 76’yı da destekleyecekler. Yani, Elder Scrolls 6 bir gün gelecek ama tahmini bir çıkış tarihi vermek bile oldukça güç.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image