The Elder Scrolls Online: Blackwood Çıkış Tarihi Belli Oldu

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
2 Dk Okuma Süresi

ZeniMax Online Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan The Elder Scrolls Online’ın bir sonraki bölümü The Elder Scrolls Online: Blackwood tanıtıldı.

Bethesda Softworks yayıncılığını üstlendiği MMORPG oyunu The Elder Scrolls Online’ın yeni bölümü Blackwood’u hem tanıttı hem de çıkış tarihini açıkladı. The Elder Scrolls Online’ın 2021 yılındaki büyük bölüm güncellemesi The Elder Scrolls Online: Blackwood, Oblivion Kapıları hikayesini devam ettiriyor ve oyunculara 30 saatlik yeni hikâye içeriği sunarak büyük çeşitlilik gösteren Argonian kültürünün ve Imperial gayelerinin çakıştığı, Tamriel Bölgesini; Blackwood’u keşfetmenize olanak sağlıyor.

Bildiğiniz üzere bu bölüm de yıl boyu sürecek Oblivion Kapıları macerasının bir parçasını oluşturuyor.

Blackwood bölümü 1 Haziran’da PC için 8 Haziran’da ise PS4 ile Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Bethesda tarafından Oblivion Kapıları için paylaşılan detayların bir kısmını aşağıdan okuyabilirsiniz. İstersenizde Steam üzerinden 209₺ gibi bir ücretle ön sipariş verebilirsiniz.

Oblivion Kapıları

Oblivion Kapıları macerasıyla, The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC’si ve The Elder Scrolls Online: Blackwood Bölümü gibi 2021 yılında çıkınca macerayı doruklarda yaşayın. The Elder Scrolls IV: Oblivion’dan 800 yıl öncesinde geçen ve yıl boyu sürecek bu efsanede Daedric Prens Mehrunes Dagon‘ın kötü Emel’leriyle mücadele edip galip olun.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir