KONSOLOyun HaberleriPC

The Elder Scrolls Online Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz

Oyunu 13 Nisan'a kadar ücretsiz oynayıp, indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

Bethesda Softworks’ün Nisan 2014’de piyasaya sunduğu ve 18 milyondan fazla oyuncuya ulaşan, popüler MMO oyunu The Elder Scrolls Online, kısa süreliğine Steam‘de oynaması ücretsiz oldu. Ayrıca ana oyun dışında The Morrowind Chapter genişlemesine de ücretsiz olarak erişim hakkınız var.

Oyunu 13 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Ancak bu tarihten sonra devam edebilmek için satın almanız gerekli. Satın almanız halinde de ücretsiz oynadığınız süredeki ilerlemeniz oyuna dahil olacak bilginize. Ayrıca oyun şu an Steam ve Playstation Store‘da %60’lık indirimle 99,00 TL yerine 39,60 TL. Xbox Store‘da ise yine %60’lık indirimle 117,50 TL yerine 47,00 TL.

Son olarak oyunun yeni nesil sürümü olan The Elder Scrolls Online: Console Enhanced da Bethesda tarafından duyuruldu. Performans modunda 60 kare hızı ve grafiksel geliştirmeler gibi bir çok yenilikle çıkış yapacak oyunu, PS4 ve Xbox One’da The Elder Scrolls Online sahipleri yeni nesilde ücretsiz olarak yükseltebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu