Kategorilendirilmemiş

The Escapists Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

The Escapists Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games kendi mağazsı üzerinden her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu The Escapists oldu. Oyunu 19 Aralık tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve daimi olarak sahip olabilirsiniz.

Değeri 27,00 TL olan The Escapists, hapisten kaçma simülasyon oyunu. Oyunun Epic Games Store sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oynun Tanıtım Yazısı

Plan yap. Gizlice ilerle. Başarıya ulaş.

Kendini tekrar hapiste buldun ve tek şansın, her ne yolla olursa olsun bir kaçış planlamak. Nasıl yapacağın sana kalmış! Neden bir hapishane isyanı çıkarmıyorsun? Ya da doğrudan hapishane duvarlarının altına bir tünel kazmıyorsun? Ya da bir gardiyan üniforması çalarak seni tutsak edenlerin arasına karışmıyorsun?

The Escapists, cesur özgürlük arayışınızda bir araya getirilecek çok sayıda eşyanın olduğu, eşsiz bir hapishane korumalı alan deneyimidir. Hapishanedeki yaşam, çiğnemek zorunda kalacağınız katı kurallarla sizi tüm dikkatinizi vermeye zorlayacak. Gardiyanlar kaçış girişimlerini durdurmak için oradalar; bu nedenle, yoklamalara katılarak, bir hapishane işinde çalışarak ve çalıntı malzemelerinizi gizleyerek şüpheli davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.

Kaçmak en iyi yaptığınız şeydir ve yeteneklerinizi dünyanın dört bir yanındaki zorlu hapishanelerde kanıtlamanız gerekir.

Hemen bir Escapist olun!

Sistem Gereksinimleri

Minimum
İşletim SistemiWindows XP
İşlemciÇift Çekirdekli CPU 2.4 gHz
Bellek2 GB RAM
EkranIntel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Serisi
Depolama2 GB kullanılabilir alan
Ses KartıWindows Uyumlu Kart
Ek Notlar: Oynamadan önce bilgisayarınızın donanım sürücülerini güncellemenizi öneririz. Bilgisayarınız artık üreticiniz tarafından desteklenmiyorsa ve donanım sürücüleriniz çok eskiyse, oyunu çalıştırmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bilgisayar üreticinize danışın.

Desteklenen Diller

  • İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Rusça, Lehçe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu