The Game Awards 2021’in Ne Zaman Yapılacağı Açıklandı

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, yıl içerisindeki oyunlara kategorize edilmiş biçimlerde ödüller verilen ve Geoff Keighley tarafından sunulan The Game Awards 2021’in ne zaman yapılacağı ve yüz yüze mi yoksa dijital ortamda online olarak mı düzenleneceği netleşti.

The Game Awards 2021’in Ne Zaman Yapılacağı Açıklandı

Bu sene etkinlik insanlarla yüz yüze olarak Microsoft’un Los Angeles’taki sahnesinde gerçekleşecek ve yapılan duyuruya göre sunum, 9 Aralık Perşembe günü eski tarzıyla insanlarla iç içe bir şekilde düzenlenecek.

Geçtiğimiz sene malum pandemi sebebiyle etkinlik sadece online platformlardan canlı aktarılarak gerçekleşmişti ve bu 2020 yılı içerisinde ilk kez Los Angeles’ın sınırları dışına çıkarak Kaliforniya, Londra ve Tokyo’daki stüdyolardan da yayınlamıştı. Etkinliğin yapımcısı ve aynı zamanda sunucusu olan Geoff Keighley‘in ev sahipliğinde, daha birçok yeni fragman ve müzik performansının yanı sıra bir düzine kadar yeni oyun duyurusunu da geçtiğimiz sene içerisinde görmüştük.

the game awards 2021'in ne zaman

Yıldızlarla ve tanınmış ünlü isimlerle olan bu şovda, Keanu Reeves, Christopher Nolan, Gal Gadot, Tom Holland, Brie Larson, John David Washington, Reggie Fils-Aime , Nolan North , Troy Baker ve daha yazmadığımız birçok ismi görme şansına erişmiştik. Bu sene de muhtemelen birçok ünlü ismi sunum sırasında göreceğiz.

Geçen seneki irili ufaklı tüm duyurusu ya da geliştirilme aşamasının anlatıldığı projeleri etkinliğin yapıldığı günlerde yazmıştık. Dilerseniz haberimize linke tıklayıp ulaşabilirsiniz. Ayrıca geçen senenin kazanan oyunlarını tekrar hatırlamak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Umarız önceki senelerdeki doğallığı ile The Game Awards’ı bundan sonra sorunsuz bir şekilde görmeye devam ederiz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image