The Witcher 3 ve Cyberpunk 2077’nin Eski Geliştiricilerinin Yeni Oyunu The Invincible İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

The Witcher 3, Cyberpunk 2077 ve Dying Light’ın eski geliştiricilerinin oluşturduğu stüdyo olan Starward Industries, yeni oyunları The Invincible için yeni bir oyun fragmanı yayınladı. Bu yeni fragman, bilim kurgu gerilim türündeki oyuna ilk bakış sunuyor.

Türkçe arayüz ve altyazı desteği ile sunulacak oyunda biz oyuncular, düşman bir gezegende uzay bilimcisi rolünü üstleniyor ve uzay gemimizin kayıp mürettebatını bulmak için gizemli bir göreve başlıyoruz. Hayatta kalmak için mücadelemizin yanı sıra, bu düşman gezegenin gizemli sırları ile yüzleşeceğiz. Oyunun hikayesi, Polonyalı bilim kurgu yazarı Stanislaw Lem’in aynı isimli çığır açan bilim kurgu klasiğinden ilham alıyor.

The Invincible İçin Yeni Oynanış Fragmanı

Son olarak birinci şahıs bakış açısına sahip olacak The Invincible, Unreal Engine oyun motoru ile geliştiriliyor. Ancak, Işın İzleme ve DLSS teknolojisini kullanacak mı bilemiyoruz. Oyunun PC ve konsollar için çıkış tarihi ise 2022 yılı olarak planlanıyor. Dilerseniz oyunun Steam sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir