The Last of Us Dizisi Bu Yıla Yetişmiyor

HBO tarafından prodüksiyonu yürütülen The Last Of Us dizisi, gelecek yılın başlarında izleyiciyle buluşacak.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
The Last of Us

PlayStation‘ın en önemli markalarından biri olan The Last of Us, SIE ve HBO’nun birlikte çalışmaları ile dizi olarak hayranlarının karşısına çıkacak. HBO tarafı da dizi hakkında sürekli yeni bilgiler paylaşmaya devam ediyor.

HBO ve HBO Max‘in Baş İçerik Sorumlusu Casey Bloys, The Hollywood Reporter ile ropörtaj gerçekleştirdi. Bu ropörtaj sırasında Bloys, hayranların merakla beklediği dizi hakkında da bir takım yeni bilgiler paylaşmayı ihmal etmedi. Bloys, planları yolunda ilerleseydi dizinin bu yıl içerisinde izleyiciyle buluşacağını doğruladı. Ancak işler yolunda gitmedi ve dizinin çıkış tarihi biraz gecikecek.

The Last Of Us, dizisinin bu yıl içerisinde izleyiciyle buluşması oldukça zor. Gelecek yılın başlarında dizinin izleyicilerin karşısına çıkması daha olası.

HBO ve HBO Max’in Baş İçerik Sorumlusu Casey Bloys

The Last Of Us İzleyicilerine Nasıl Bir Hikaye Sunacak

The Last of Us

Naughty Dog‘un sevilen oyun serisinin dizi uyarlaması hakkında bir çok bilgi ortada dolanıyor. Bu bilgilerden bazıları söylenti bazıları ise resmi bilgi. Dizinin başrollerinden birisi olan Pedro Pascal, dizinin oyun serisinin birinci oyununda yer alan hikayeyi ele alacak.

The Last of Us dizisinin 1. sezonu 10 bölüm uzunluğunda olacak. Dizinin senaryosu ise Naughty Dog’un orijinal oyun yaratıcısı Neil Druckmann tarafından kaleme alındı. Gösteride ayrıca oyunlarda sırasıyla Joel ve Ellie‘yi oynayan Troy Baker ve Ashley Johnson‘ın alması bekleniyor.

The Last of Us dizisi, 2023’ün başlarında HBO Max‘te izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir