The Last of Us Dizisinden İlk Teaser Geldi – Dizi ile Oyundan Kısa Karşılaştırmalar Yayınlandı

Sevilen oyun olan The Last of Us daha önceki haberlerimizde de bahsettiğimiz üzere dizi olarak HBO MAX platformunda yayınlanacak. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda sizlere oyuncu kadrosunun bir kısmının açıklandığı haberini yapmıştık. İlerleyen zamanlarda adını daha da sık duyacağımız The Last of Us dizisinden şimdi de ilk teaser geldi!

Meriç Topal
Meriç Topal
2 Dk Okuma Süresi
the last of us series hbo

2020 yılında serinin ikinci oyunu çıkıp oyuncu kitlesini beğenenler ve beğenmeyenler olarak net bir çizgi ile ikiye bölen fakat ilk oyunu ile de topluluğu beğenenler çizgisi altında toplayan oyun The Last of Us‘ın dizisinden yakın zamanda daha çok bilgi beklediğimizi söylemiştik. HBO MAX tahmin edildiği gibi 2023 yılında çıkacak olan ve oyuncu kadrosu gayet sağlam olan The Last of Us dizisinden ilk teaser yayınladı!

Sarah karakterini canlandıran Nico Parker, İkinci oyunun temeli üzerine kurulu olan Ellie karakterini canlandıran Bella Ramsey, ilk oyundan sonra herkesin gönlüne yerleşen Joel karakterini canladıran Pedro Pascal ve Bill karakterini canlandıran Nick Offerman‘ın bu dizide nasıl görüneceğine ilk kez erişiyoruz.

Takdir edersiniz ki gördüğümüz bu 4 karakterin de oyuncu seçimleri, kostümleri ve makyajları neredeyse kusursuz olmuş diyebiliriz. Dilerseniz bir de fragmanlarda gözüktüğü kadarıyla hangi sahnenin oyundaki hangi sahneye gönderme olduğuna bir şöyle bakalım.

Dizisi ile Oyununun Karşılaştırılması:

Şu anlık The Last of Us dizisi hakkında açıklananlar bu kadar. Gün geçtikçe mutlaka diziden daha uzun bir fragman ve daha çok görseller elde edeceğiz fakat beklentileri sakın düşürmeyin. Dizinin yönetmeni ve aynı zamanda The Last of Us’ın yazar ve yapımcısı olan Neil Druckmann’ın söylediğine göre henüz daha hiçbir şey görmedik!

Bu makaleyi paylaş
Takip et
“Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir